"Enter"a basıp içeriğe geçin

Hakkımızda

2010 Mart ayında açılmış, insanların güvenli şekilde İnternet’te sohbet etmeleri, yeni insanları tanımasını kolaylaştıracağını düşündüğümüz metin tabanlı bir sohbet sitesiyiz. Sohbetet.Net üyelik istemez ön koşul ya da ücret talep etmez çevrim içi kişilerin anlık mesajlaşmasını, chat yapmasını sağlar. Web üstünden ve mobil kullanılabilirliği olan site, yaş grubu, müzik, oyun ve şehir sohbet odalarına sahiptir. Kullanıcıların aradığı sohbet grubu seçeneğine kolay ulaşmasını bu şekilde sağlar.

Sohbet Odası Kullanımı Hakkında

Sohbetet.net bir sohbet sitesidir. Doğru ve anlaşılır sohbet, keyifli ve eğlenceli zaman geçirmek kullanıcıların aradığı ve istediği ön planda olan temel hedeftir. Herkese açık genel oda #Sohbet kanalıdır. Bu kanal içinde tüm sohbet edenler anlık iletileri görür böylece grup halinde konuşulabilmesi sağlanmış olur. Özel konuşma yani bire bir sohbetler için yeni konuşma penceresi açılır. Kullanımı basittir /q nick (konuşmak istediğiniz kimse) komutu bunun için yeterli olacaktır.

Müzik Kanalı Kullanımı Hakkında

Müzik kanalı #radyo odasıdır, bu odayı kullanmak için sohbet ederken canlı radyo yayını dinlemeyi ve katılımcı olmayı sevmeniz yeterlidir. Radyo kanalı müzik ve eğlence amaçlıdır, anlık istek şarkı istemeniz ve radyo programcılarına kolay ulaşabilmeniz için kullanılır. Kullanılacak komutlar kanal içinde online olduğunuzda her yeni giriş yaptığınızda kanala yazılır.

Yaş Grupları Hakkında

Her ziyaretçi sohbet etmek için bu sitede bulunur. Sohbet edeceği insanları seçme noktasında, daha iyi iletişim kuracağı ve anlaşabileceği kişileri bulmaları için yaş grupları odaları acıktır. Giriş yaptığınızda size mesaj olarak bildirilir.

Oyun Odaları Kullanımı Hakkında

Oyun odaları, zaman geçirmek ve bunu eğlenceli hale getirmek için bilgi, beceri ve zekanızı test edebileceğiniz oyun odalarından oluşur. Giriş yaptığınızda direkt bağlanırsınız herkesin kullanımına acıktır.

Konuk.Org: Ücretsiz kolay sohbet odaları ile ziyaretçilerine Seviyeli kelebek chat yapma imkanı sağlarken, Türk Sohbet, Avrupa Chat, TR Sohbet, Harika Muhabbet, Çet, Sohpet, Çevrimiçi Arkadaşlık Sitesi kullanıcılarına yeni arkadaşlarla tanışma, kaynaşma imkanı sağlayan güvenilir mobil chat ve tam sohbet sayfası üzerinden Klavyeden kalıcı dostluklara ulaşabilirsiniz. Sponsor Bağlantılar: Konuk.Org Ücretsiz seviyeli sohbet odaları kanalları ile ziyaretçilerimize Bedava mynet sohbet arkadaşlık kolay sohbet odalarımızda chat yapabilecekleri yüzlerce yeni arkadaşlarla tanışma kaynaşma imkanı bekliyor.